Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Kormoran / ubytovanie Zlenice Vítajte

Hotel Zlenice Kormoran

Hotel - penzión Kormorán leží v obci Zlenice na brehu rieky Sázavy. Celoročná prevádzka. Výborná kuchyňa. Športové vyžitie. Cyklotrasa Posázavím, prievoz, kúpanie na brehu rieky. Celý hotel má pripojenie na WI-FI internet. Parkovisko je pre hostí hotela zdarma.

Zlenice ubytovanie na Sázave
Hotel Kormorán ponúka ubytovanie v dvoch až štvorlôžkových izbách a apartmáne pre 5 osôb. Všetky izby sú plne vybavené (kúpeľňa so sprchovacím kútom). Pobyt je možné objednať s raňajkami alebo s plnou penziou.

Celková kapacita hotela Kormorán v Zleniciach je 29 lôžok. Pri hoteli je tiež priestor pre stanovanie - kemp na lúke priliehajúcej k hotelu. V kempe je ohnisko.

Hotel Kormorán Zlenice reštaurácia
Reštaurácia okrem stálej ponuky ponúka každých 14 dní veľmi obľúbené hody - bravčové, zveriny, rybie a husacie. Za pekného počasia vonkajšie grilovanie špecialít kuchára. Kapacita reštaurácie je 90 miest, vonkajšie posedenie má ďalších 50 miest. Uzavretý salónik je pre 30 osôb. Každých 14 dní hrá v hoteli živá country hudba.

Zlenice ubytovanie hotel Kormován salonik
V hoteli je k dispozícii uzavretý salónik s kapacitou 30 miest. Salónik je novo zrekonštruovaný a je vhodný pre rodinné i podnikové oslavy, stretnutia, svadby, firemné večierky, abiturientské zrazy a pod. Využiť možno tiež príjemné posedenie v reštaurácii ako pri prechádzkach či cyklovýletoch, tak i pri svadbách alebo podnikových oslavách.

Dovolenka na Sázave ubytovanie Zlenice hotel Kormován
Okolie hotela Kormorán Zlenice priamo nabáda k turistike, vychádzkam na bicykloch, romantickým výletom či rybárčeniu. Priamo na protiľahlom brehu je zrúcanina hradu Hláska z 1. pol 14. storočia. V blízkosti je hojne navštevovaný zámok Konopište a Český Šternberk, aj pešo sa dá dostať do Hrusíc - rodisko J. Lady s jeho múzeom, v neďalekých Čerčanoch je možnosť využiť jazdy na koňoch. Pozdĺž rieky Sázavy vedú nenáročné, ale prekrásne cyklotrasy. Pri hoteli je vodácka zastávka (možnosť priviezť a odviezť lodě. V lete tu jazdí Sázavský pacifik (parná lokomotíva), ktorý prechádza nádhernou prírodou údolím rieky Sázavy.

Ako sa do hotela Kormorán dostanete: Autom po diaľnici D1, zjazd na Benešov, ďalej zjazd z "benešovskej" na Lštení a Zlenice. Cesta je označená navigačnými panelmi hotelaKormorán. Z Prahy až do hotela trvá cesta cca. 20 min.

Prievoz neprevádzkuje hotel a je v prevádzke od Veľkej noci do konca októbra.

Hotel Zlenice Kormoran - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Zlenice Kormoran - hotel má reštauráciuHotel Zlenice Kormoran - možnosť pripojenia na internetHotel Zlenice Kormoran - k dispozícii letná terasaHotel Zlenice Kormoran - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Zlenice Kormoran - akceptuje creditné karty VISAHotel Zlenice Kormoran - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Zlenice Kormoran - Izby s vlastnou toaletou